Arture Home

Koleksionet

Rreth Nesh

Historia

Mirë se vini në Arture Home, ku dizajni dhe prodhimi i brendshëm është një traditë familjare që daton 30 vjet më parë. Ne jemi një nga ofruesit kryesorë të zgjidhjeve të enterierëve për konsumatorë individualë dhe biznese në Kosovë, me reputacion për mjeshtëri cilësore, dhe një përkushtim për të ofruar një përvojë me 5 yje për klientët. Ekipi ynë i profesionistëve të kualifikuar në dizajnin dhe dekorimin e brendshëm synon të ofrojë zgjidhjen më të mirë për projektin tuaj, duke koordinuar logjistikën, instalimin dhe shërbimin pas shitjes, për të siguruar kënaqësinë e plotë të klientit.

Dizajn Interior dhe Mobilje

Në Arture Home, ne jemi të specializuar në ambientet e brendshme, përfshi dhoma gjumi, dhoma të ditës, kuzhina, dollapë, si dizajnimin dhe shitjen e mobileve. Ne ofrojmë një gamë të gjerë modelesh që përfshijnë trendet e fundit dhe teknologjitë inovative, duke siguruar zgjidhjet e duhura për hapësirën tuaj unike. Linja jonë e enterierëve dhe mobileve mund të personalizohet, me materiale me cilësi më të lartë dhe mjeshtëri.

Kujdesi Ndaj Klientëve

Si kompani, ne jemi të përkushtuar që t'ua lehtësojmë jetën klientëve tanë, duke ofruar zgjidhje individuale dhe të personalizuara për të përmbushur nevojat dhe shijet e tyre. Ne kemi përfunduar me qindra projekte me rritje të vazhdueshme. Duke u përqendruar në inovacionin dhe teknologjinë për të përmbushur kërkesat e tregut dhe për të siguruar që produktet dhe shërbimet tona janë gjithmonë në përputhje me standardet më të larta të cilësisë

Përgjegjësia dhe Qëndrueshmëria

Përveç angazhimit tonë për cilësi, ne jemi të përkushtuar edhe ndaj përgjegjësisë sociale. Femrat përbëjnë gjysmën e fuqisë sonë punëtore, ndërsa vazhdojmë të rekrutojmë gjerësisht nga popullata rurale në Ferizaj dhe më gjerë në jug të Kosovës, duke sjellë prosperitet dhe mirëqenie për ata që kanë më së shumti nevojë.

Dizajne të shkëlqyera për të gjithë.

Arture Home, ne krijojmë dizajne të arsyeshme për shtëpitë moderne.

Dizajne Unike Për Ju

Bashkohuni me ne në udhëtimin tonë Arture Home, ku krenaria, pasioni dhe përsosmëria bashkohen për të krijuar hapësira elegante dhe unike në shtëpinë apo biznesin tuaj. 

Garancioni i Cilësisë

Garantojmë cilësinë dhe punën e mirë të produkteve tona.

Kujdesi Ndaj Klientit

Ekip i gatshëm për të ndihmuar në çdo kohë dhe ne çdo vend.

Oferta të veçanta

Oferta të veçanta dhe zbritje për klientët tanë të përhershëm.

Cilësi në Çdo Hap.

Pushoni qetë. Nga materialet e zgjedhura dhe duart e ekspertëve, deri te zgjedhja dhe testimi i precizionit, ne sigurojmë që produkti juaj është bërë nga materiale të fortë.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our rregulla privatësie.

sqShqip